NodeStream blog (7.x-2.0-beta2) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: more
pt: mais

en: Reset
pt: Redefinir

en: read more
pt: leia mais

en: All
pt: Tudo

en: Desc
pt: Decrescente

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: All blogs
pt: Todos os blogs

en: Products
pt: Produtos

en: Translations
pt: Traduções

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: View panes
pt: Ver painéis

en: Content pane
pt: Painel de conteúdo

en: Asc
pt: Ascendente

en: Latest blog posts
pt: Últimos posts do Blog

en: Master
pt: Principal
