NodeStream blog (7.x-2.0-beta2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Language
te: భాష

en: more
te: మరిన్ని

en: read more
te: పూర్తిగా చదవండి

en: All
te: అన్నీ

en: Blog
te: బ్లాగు

en: Translations
te: అనువాదాలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
