NodeStream blog (7.x-2.0-beta2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Language
ur: زبان

en: more
ur: مزید

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: read more
ur: مزید پڑھیں

en: Blog
ur: بلاگ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
