NodeStream blog (7.x-2.0-alpha2) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: more
et: veel

en: Reset
et: Tühista

en: read more
et: loe edasi

en: blog
et: blogi

en: All
et: Kõik

en: Desc
et: Kahanev

en: Blog
et: Ajaveeb

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: All blogs
et: Kõik blogid

en: Products
et: Tooted

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Content pane
et: Sisupaneel

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
