NodeStream blog (7.x-2.0-beta1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: more
gl: máis

en: Reset
gl: Reiniciar

en: read more
gl: ler máis

en: All
gl: Todo

en: Blog
gl: Blogue

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Products
gl: Produtos

en: Translations
gl: Traduccións

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
