NodeStream blog (7.x-2.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: more
hu: tovább

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: read more
hu: tovább

en: All
hu: Mind

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: All blogs
hu: Minden blog

en: Products
hu: Termékek

en: Translations
hu: Fordítások

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Blog posts
hu: Blogbejegyzések

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: View panes
hu: Nézettáblák

en: Content pane
hu: Tartalomtábla

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
