NodeStream blog (7.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: more
lt: daugiau

en: Reset
lt: Išvalyti

en: read more
lt: skaityti daugiau

en: blog
lt: tinklaraštis

en: All
lt: Visi

en: Desc
lt: Maž

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: All blogs
lt: Visi tinklaraščiai

en: Products
lt: Prekės

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Offset
lt: Poslinkis

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Asc
lt: Did
