NodeStream blog (7.x-2.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: more
sv: mer

en: Reset
sv: Återställ

en: read more
sv: läs mer

en: blog
sv: blogg

en: All
sv: Alla

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Products
sv: Varor

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Content pane
sv: Innehållspanel

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
