NodeStream blog (7.x-2.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: more
uk: ще

en: Reset
uk: Скинути

en: read more
uk: детальніше

en: blog
uk: блоґ

en: All
uk: Все

en: Desc
uk: Спад

en: Blog
uk: Блоґ

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: All blogs
uk: Всі блоґи

en: Products
uk: Товари

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: View panes
uk: Фрагменти панелі видів

en: Content pane
uk: Фрагмент вмісту

en: Asc
uk: Зрост

en: Latest blog posts
uk: Останні дописи блоґу

en: Master
uk: Головне
