NodeStream Enterprise (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (53 entries)

en: Forms
da: Formularer

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Author
da: Forfatter

en: List
da: Vis

en: Description
da: Beskrivelse

en: Language
da: Sprog

en: more
da: mere

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: Categories
da: Kategorier

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Image
da: Billede

en: Name
da: Navn

en: Section
da: Sektion

en: Updated
da: Opdateret

en: Email
da: E-mail

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Roles
da: Roller

en: Published
da: Udgivet

en: Location
da: Lokation

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Photos
da: Billeder

en: Address
da: Adresse

en: Desc
da: Faldende

en: Filter by
da: Filtrér efter

en: First name
da: Fornavn

en: Last name
da: Efternavn

en: Users
da: Brugere

en: Phone number
da: Telefonnummer

en: Sort by
da: Sortér efter

en: author
da: forfatter

en: Short description
da: Kort beskrivelse

en: Translations
da: Oversættelser

en: Client
da: Klient

en: Apply
da: Udfør

en: Grid
da: Gitter

en: Bloggers
da: Bloggere

en: Offset
da: Forskydning

en: Translate
da: Oversæt

en: Clients
da: Klienter

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: User information
da: Brugerinformation

en: Asc
da: Stigende

en: Facts
da: Fakta

en: Three columns
da: Tre spalter
