NodeStream Enterprise (7.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (35 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: Slideshow
km: បញ្ចាំង​ស្លាយ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: List
km: បញ្ជី

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Tags
km: ស្លាក

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Location
km: ទីតាំង

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Media
km: មេឌៀ

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Blogs
km: កំណត់ហេតុ​បណ្ដាញ

en: Translate
km: បកប្រែ​
