NodeStream Enterprise (7.x-1.0-alpha2) - en to mk translation catalogue (12 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: List
mk: Листа

en: Taxonomy
mk: Таксономија

en: Categories
mk: Категории

en: Search
mk: Барање

en: Roles
mk: Улоги

en: Location
mk: Локација

en: Users
mk: Корисници

en: - All -
mk: - Сите -
