NodeStream Enterprise (7.x-1.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (21 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Translate
pa: ਅਨੁਵਾਦ ਕਰੋ
