NodeStream Enterprise (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (67 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: List
pl: Lista

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: more
pl: więcej

en: Tags
pl: Tagi

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Categories
pl: Kategorie

en: Links
pl: Odnośniki

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Image
pl: Obraz

en: Feed
pl: Zasób

en: Name
pl: Nazwa

en: Section
pl: Sekcja

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Roles
pl: Role

en: Published
pl: Opublikowane

en: Location
pl: Położenie

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Photos
pl: Zdjęcia

en: Address
pl: Adres

en: Desc
pl: Malejąco

en: Filter by
pl: Filtruj według

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: author
pl: autor

en: Blogs
pl: Blogi

en: Translations
pl: Tłumaczenia

en: Client
pl: Klient

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Grid
pl: Siatka

en: Bloggers
pl: Bloggery

en: Services
pl: Serwisy

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Translate
pl: Tłumaczenia

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: View panes
pl: Panele z widokami

en: Content pane
pl: Panel z zawartością

en: User information
pl: Informacje o użytkowniku

en: Web site
pl: Strona internetowa

en: OpenLayers Data Overlay
pl: Nakładka danych OpenLayers

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Facts
pl: Fakty

en: Master
pl: Główny

en: No projects here yet.
pl: Brak projektów.

en: Offices
pl: Biura

en: Entity label
pl: Etykieta encji

en: First column
pl: Pierwsza kolumna

en: Second column
pl: Druga kolumna

en: Third column
pl: Trzecia kolumna
