NodeStream Enterprise (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (59 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: Slideshow
sv: Bildspel

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: List
sv: Lista

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: more
sv: mer

en: Tags
sv: Etiketter

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Categories
sv: Kategorier

en: Links
sv: Länkar

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Image
sv: Bild

en: Feed
sv: Innehållsflöde

en: Name
sv: Namn

en: Section
sv: Sektion

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Email
sv: E-post

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Roles
sv: Roller

en: Published
sv: Publicerad

en: Location
sv: Plats

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Photos
sv: Foton

en: Address
sv: Adress

en: Desc
sv: Fallande

en: Filter by
sv: Filtrera på

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: Users
sv: Användare

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: author
sv: författare

en: Blogs
sv: Bloggar

en: Translations
sv: Översättningar

en: Client
sv: Klient

en: Apply
sv: Applicera

en: Grid
sv: Rutnät

en: Services
sv: Tjänster

en: Service
sv: Tjänst

en: Offset
sv: Kompensera

en: Translate
sv: Översätt

en: Clients
sv: Klienter

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Content pane
sv: Innehållspanel

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Entity label
sv: Etikett för objekt
