NodeStream Enterprise (7.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (31 entries)

en: Forms
ug: جەدۋەللەر

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Description
ug: بايانى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: All
ug: ھەممە

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Location
ug: ئورنى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Address
ug: ئادرېس

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Blogs
ug: بلوگلار

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Translate
ug: تەرجىمە قىلىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
