NodeStream Enterprise (7.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (41 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: more
az: daha çox

en: Tags
az: Teqlər

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Links
az: Linklər

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Feed
az: Nəticə

en: Name
az: Ad

en: Updated
az: Yeniləndi

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Roles
az: Rollar

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Location
az: Məkan

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Desc
az: azaldın

en: Filter by
az: Filtirləyin

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Sort by
az: Sırala

en: author
az: müəllif

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Grid
az: Cədvəl

en: Offset
az: Ofset

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
