NodeStream Enterprise (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (55 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Slideshow
he: מצגת שקופיות

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: more
he: עוד

en: Tags
he: תגיות

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Categories
he: קטגוריות

en: Links
he: קישורים

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Image
he: תמונה

en: Feed
he: פיד

en: Name
he: שם

en: Updated
he: עודכן

en: Email
he: דוא"ל

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Roles
he: תפקידים

en: Published
he: מפורסם

en: Location
he: מיקום

en: Vocabulary
he: מילון

en: Media
he: מדיה

en: Address
he: כתובת

en: Desc
he: יורד

en: Filter by
he: סינון לפי

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Users
he: חברי האתר

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: Sort by
he: מיון לפי

en: author
he: מחבר/ת

en: Blogs
he: בלוגים

en: Translations
he: תרגומים

en: Client
he: לקוח

en: Apply
he: החל

en: Grid
he: רשת

en: Offset
he: היסט

en: Translate
he: תרגום

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Web site
he: אתר אינטרנט

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
