NodeStream Enterprise (7.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (43 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: List
hr: Popis

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: more
hr: više

en: Tags
hr: Oznake

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Categories
hr: Kategorije

en: Links
hr: Poveznice

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Image
hr: Slika

en: Name
hr: Naziv

en: Section
hr: Sekcija

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Email
hr: E-pošta

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Roles
hr: Uloge

en: Published
hr: Objavljeno

en: Location
hr: Lokacija

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Media
hr: Mediji

en: Address
hr: Adresa

en: Desc
hr: Silazno

en: Filter by
hr: Filtriranje po

en: Users
hr: Korisnici

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Blogs
hr: Blogovi

en: Translations
hr: Prijevodi

en: Apply
hr: Primjeni

en: Grid
hr: Mreža

en: Translate
hr: Prevedi

en: Asc
hr: Uzlazno
