NodeStream Enterprise (7.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (36 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: more
ka: მეტი

en: Tags
ka: ტეგები

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Links
ka: ბმულები

en: Search
ka: ძიება

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Roles
ka: როლები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Media
ka: მედია

en: Desc
ka: აღწერა

en: Filter by
ka: გაფილტვრა

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: author
ka: ავტორი

en: Blogs
ka: ბლოგები

en: Translate
ka: თარგმნა

en: - All -
ka: - ყველა -
