NodeStream Enterprise (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (51 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: more
lt: daugiau

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Links
lt: Nuorodos

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Feed
lt: Srautas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Section
lt: Sekcija

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Email
lt: El. paštas

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Roles
lt: Rolės

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Location
lt: Vieta

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Address
lt: Adresas

en: Filter by
lt: Filtruoti pagal

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Users
lt: Nariai

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: author
lt: autorius

en: Blogs
lt: Tinklaraščiai

en: Translations
lt: Vertimai

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Service
lt: Paslauga

en: Translate
lt: Versti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: User information
lt: Nario informacija
