NodeStream Enterprise (7.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (34 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Tags
mn: Тагууд

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: Email
mn: Имэйл

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Location
mn: Байрлал

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Blogs
mn: Блогууд

en: Translate
mn: Орчуулах
