NodeStream Enterprise (7.x-2.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (30 entries)

en: Forms
bs: Forme

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: List
bs: Izlistaj

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: more
bs: još

en: Tags
bs: Tagovi

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Categories
bs: Kategorije

en: Search
bs: Pretraga

en: Image
bs: Slika

en: Name
bs: Ime

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Roles
bs: Uloge

en: Published
bs: Objavljeno

en: Location
bs: Lokacija

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Address
bs: Adresa

en: First name
bs: Ime

en: Users
bs: Korisnici

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: Translate
bs: Prevedi
