NodeStream Enterprise (7.x-2.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (56 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Slideshow
ca: Presentació

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: more
ca: més

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Links
ca: Enllaços

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Image
ca: Imatge

en: Feed
ca: Canal

en: Name
ca: Nom

en: Section
ca: Secció

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Email
ca: Correu electrònic

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Roles
ca: Rols

en: Published
ca: Publicat

en: Location
ca: Localització

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Photos
ca: Fotografies

en: Media
ca: Multimèdia

en: Address
ca: Adreça

en: Filter by
ca: Filtra per

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Users
ca: Usuaris

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Sort by
ca: Ordena per

en: author
ca: autor

en: Blogs
ca: Blocs

en: Translations
ca: Traduccions

en: Apply
ca: Aplica

en: Grid
ca: Graella

en: Services
ca: Serveis

en: Service
ca: Servei

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Translate
ca: Tradueix

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Content pane
ca: Panell de contingut

en: Master
ca: Mestre

en: Entity label
ca: Etiqueta de l'entitat
