NodeStream Enterprise (7.x-2.0-alpha1) - en to et translation catalogue (59 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: more
et: veel

en: Tags
et: Sildid

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Categories
et: Kategooriad

en: Links
et: Lingid

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Feed
et: Andmevoog

en: Name
et: Nimi

en: Section
et: Sektsioon

en: Updated
et: Uuendatud

en: Email
et: E-kiri

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Roles
et: Rollid

en: Published
et: Avaldatud

en: Location
et: Asukoht

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Media
et: Meedia

en: Address
et: Aadress

en: Desc
et: Kahanev

en: Filter by
et: Filtreeri

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Users
et: Kasutajad

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: author
et: autor

en: Blogs
et: Ajaveebid

en: Translations
et: Tõlked

en: Client
et: Klient

en: Apply
et: Rakenda

en: Grid
et: Ruudustik

en: Service
et: Teenus

en: Offset
et: Nihe

en: Translate
et: Tõlge

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Content pane
et: Sisupaneel

en: User information
et: Kasutaja andmed

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Entity label
et: Olemi märgis
