NodeStream Enterprise (7.x-2.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Language
ga: Teanga

en: more
ga: Tuilleadh

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Phone number
ga: Fón

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
