NodeStream Enterprise (7.x-2.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (30 entries)

en: Forms
gu: પત્રકો

en: Slideshow
gu: સ્લાઇડ શો

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: List
gu: સૂચિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: more
gu: વધુ

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Links
gu: કડીઓ

en: Search
gu: શોધ

en: Name
gu: નામ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Location
gu: સ્થાન

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: author
gu: લેખક

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Translate
gu: ભાષાંતર
