NodeStream Enterprise (7.x-2.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (23 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: more
ht: plis

en: Tags
ht: Tag

en: Search
ht: Chèche

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Updated
ht: A jou

en: All
ht: Tout

en: Page
ht: Paj

en: Footer
ht: Pye paj

en: Vocabulary
ht: Vokabilè

en: Desc
ht: Des

en: author
ht: otè

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
