NodeStream Enterprise (7.x-2.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (34 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: List
jv: Daftar

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: more
jv: pepaké

en: Tags
jv: Tautan

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Categories
jv: Kategori

en: Links
jv: Tautan

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Image
jv: Gambar

en: Feed
jv: Pasokan

en: Name
jv: Jeneng

en: Updated
jv: Wis anyar

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Roles
jv: Parāgā

en: Published
jv: Dipacak

en: Location
jv: Lokasi

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Users
jv: Panganggo

en: Blogs
jv: Blog

en: Translate
jv: Terjemahna

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
