NodeStream Enterprise (7.x-2.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (30 entries)

en: Forms
kk: Қалыптар

en: Slideshow
kk: Слайд-шоу

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Categories
kk: Категория

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: Name
kk: Аты

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Published
kk: Жарияланған

en: Location
kk: Орналасуы

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Blogs
kk: Блогтар

en: Translate
kk: Аудару
