NodeStream Enterprise (7.x-2.0-alpha1) - en to ky translation catalogue (8 entries)

en: Forms
ky: Фомалар

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Language
ky: Тил

en: Search
ky: Издөө

en: Blogs
ky: Блогдор
