NodeStream Enterprise (7.x-2.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (31 entries)

en: Forms
mr: अर्ज

en: Slideshow
mr: चलचित्रे

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: List
mr: यादी

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Language
mr: भाषा

en: more
mr: आणखी

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Links
mr: दुवे

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Name
mr: नाव

en: Updated
mr: सुधारित

en: Email
mr: ईमेल

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Location
mr: स्थळ

en: Photos
mr: छायाचित्र

en: Address
mr: पत्ता

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
