NodeStream Enterprise (7.x-2.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (33 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: List
ps: لړ

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: more
ps: نور

en: Tags
ps: بچوي

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Links
ps: تړوني

en: Search
ps: لټون

en: Image
ps: انځور

en: Name
ps: نوم

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Email
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: Media
ps: رسنۍ

en: Filter by
ps: چاڼ پر

en: Users
ps: غړي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: author
ps: ليكوال

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Grid
ps: ځاليز

en: - All -
ps: - ټول -
