NodeStream Enterprise (7.x-2.0-alpha1) - en to se translation catalogue (18 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Search
se: Oza

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Phone number
se: Telefuvdnanummir

en: Sort by
se: Sirre

en: Translate
se: Jorgal
