NodeStream Enterprise (7.x-2.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (29 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: List
ast: Llista

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: more
ast: más

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Categories
ast: Categoríes

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Name
ast: Nome

en: Updated
ast: Anováu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Published
ast: Espublizáu

en: Location
ast: Llugar

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Users
ast: Usuarios
