NodeStream Enterprise (7.x-2.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (39 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: more
bg: още

en: Tags
bg: Таг

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Categories
bg: Категории

en: Links
bg: Връзки

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: Updated
bg: Обновено

en: Email
bg: Е-поща

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Roles
bg: Роли

en: Published
bg: Публикувано

en: Location
bg: Местоположение

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Media
bg: Медия

en: Address
bg: Адрес

en: Users
bg: Потребители

en: Blogs
bg: Истории

en: Client
bg: Клиент

en: Apply
bg: Търси

en: Bloggers
bg: Автори

en: Translate
bg: Преведи

en: Clients
bg: Клиенти
