NodeStream Enterprise (7.x-2.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (39 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Slideshow
eo: Bildoserio

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: List
eo: Listo

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: more
eo: pli

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Links
eo: Ligiloj

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Image
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Roles
eo: Roloj

en: Published
eo: Publikigita

en: Location
eo: Loko

en: Desc
eo: malkreske

en: Users
eo: Uzantoj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Blogs
eo: Blogoj

en: Translations
eo: Tradukoj

en: Apply
eo: Apliku

en: Translate
eo: Traduku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
