NodeStream Enterprise (7.x-2.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (52 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: more
gl: máis

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Categories
gl: Categorías

en: Links
gl: Ligazóns

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Image
gl: Imaxe

en: Feed
gl: Orixe

en: Name
gl: Nome

en: Section
gl: Sección

en: Updated
gl: Actualizado

en: Email
gl: Correo electrónico

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Published
gl: Publicado

en: Location
gl: Localización

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Media
gl: Medios

en: Address
gl: Enderezo

en: Filter by
gl: Filtrar por

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Users
gl: Usuarios

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: author
gl: autor

en: Blogs
gl: Blogues

en: Translations
gl: Traduccións

en: Apply
gl: Aplicar

en: Grid
gl: Grella

en: Services
gl: Servizos

en: Service
gl: Servizo

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Translate
gl: Traducir

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
