NodeStream Enterprise (7.x-2.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (52 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: more
lv: vairāk

en: Tags
lv: Birkas

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Links
lv: Saites

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Image
lv: Attēls

en: Feed
lv: Plūsma

en: Name
lv: Nosaukums

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Email
lv: E-pasts

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Roles
lv: Lomas

en: Published
lv: Publicēts

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Media
lv: Multivide

en: Address
lv: Adrese

en: Desc
lv: Dilst.

en: Filter by
lv: Atlasīt pēc

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Users
lv: Lietotāji

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: author
lv: autors

en: Blogs
lv: Blogi

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: Client
lv: Klients

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Grid
lv: Režģis

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Translate
lv: Tulkot

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
