NodeStream Enterprise (7.x-2.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (28 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: more
sq: tjetër

en: Tags
sq: Etiketat

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Roles
sq: Rolet

en: Published
sq: Publikuar

en: Location
sq: Vendodhja

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: Users
sq: Përdorues

en: Blogs
sq: Ditarë

en: Translate
sq: Përkthe
