NodeStream Enterprise (7.x-2.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (18 entries)

en: Forms
ur: فارم

en: Slideshow
ur: سلائڈ شو

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: List
ur: فہرست

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: more
ur: مزید

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Search
ur: تلاش

en: Email
ur: ای میل

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
