NodeStream Enterprise (7.x-2.0-alpha4) - en to af translation catalogue (33 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: Slideshow
af: Skyfievertoning

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: more
af: meer

en: Tags
af: Etikette

en: Categories
af: Kategorieë

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Roles
af: Rolle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Location
af: Ligging

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Users
af: Gebruikers

en: Translations
af: Vertalings

en: Apply
af: Pas toe

en: Translate
af: Vertaal

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
