NodeStream Enterprise (7.x-2.0-alpha4) - en to am translation catalogue (27 entries)

en: Forms
am: ቅፆች

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: List
am: ዝርዝር

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Search
am: ፈልግ

en: Name
am: ስም

en: Email
am: ኢሜይል

en: Page
am: ገጽ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Published
am: የታተመ

en: Location
am: ቦታ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Sort by
am: ደርድር

en: Translate
am: ተርጉም
