NodeStream Enterprise (7.x-2.0-alpha4) - en to el translation catalogue (52 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: List
el: Λίστα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: more
el: περισσότερα

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Image
el: Εικόνα

en: Feed
el: Ροή

en: Name
el: Όνομα

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Photos
el: Φωτογραφίες

en: Media
el: Μέσα

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Desc
el: Φθί

en: Filter by
el: Φιλτράρισμα κατά

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: Users
el: Χρήστες

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: author
el: συγγραφέας

en: Blogs
el: Ιστολόγια

en: Translations
el: Μεταφράσεις

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Grid
el: Πλέγμα

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Translate
el: Μετάφραση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: User information
el: Πληροφορίες χρήστη

en: Asc
el: Αύξ
