NodeStream Enterprise (7.x-2.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (31 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Slideshow
hy: Սլայդերի ցուցադրում

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: more
hy: ավելի

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Search
hy: Որոնել

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Page
hy: Էջ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Roles
hy: Դերեր

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Media
hy: Մեդիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: author
hy: հեղինակ

en: Translate
hy: Թարգմանել
