NodeStream Enterprise (7.x-2.0-alpha4) - en to nn translation catalogue (33 entries)

en: Forms
nn: Skjema

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: List
nn: Liste

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: more
nn: meir

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Image
nn: Bilete

en: Name
nn: Namn

en: Updated
nn: Oppdatert

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Roles
nn: Roller

en: Published
nn: Publisert

en: Location
nn: Stad

en: Address
nn: Adresse

en: Users
nn: Brukarar

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Blogs
nn: Bloggar

en: Apply
nn: Bruk

en: Bloggers
nn: Bloggarar

en: Translate
nn: Omset

en: - All -
nn: - Alle -
