NodeStream Enterprise (7.x-2.0-alpha4) - en to or translation catalogue (12 entries)

en: Forms
or: ଫର୍ମସ୍

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: List
or: ତାଲିକା

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ
