NodeStream Enterprise (7.x-2.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (54 entries)

en: Forms
ro: Formulare

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: List
ro: Listă

en: Description
ro: Descriere

en: Language
ro: Limba

en: more
ro: mai multe

en: Tags
ro: Etichete

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: Categories
ro: Categorii

en: Links
ro: Legături

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Image
ro: Imagine

en: Feed
ro: Flux

en: Name
ro: Nume

en: Updated
ro: Actualizat

en: Email
ro: email

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Roles
ro: Roluri

en: Published
ro: Publicat

en: Location
ro: Locaţia

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Address
ro: Adresă

en: Desc
ro: Descendent

en: Filter by
ro: Filtrare dupa

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: Users
ro: Utilizatori

en: Phone number
ro: Număr de telefon

en: Sort by
ro: Sortare după

en: author
ro: autor

en: Blogs
ro: Jurnale

en: Translations
ro: Traduceri

en: Apply
ro: Aplică

en: Grid
ro: Grilă

en: Services
ro: Servicii

en: Offset
ro: Decalaj

en: Translate
ro: Traducere

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Content pane
ro: Panou conținut

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Entity label
ro: Eticheta entității
