NodeStream Enterprise (7.x-2.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (55 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: more
sk: viac

en: Tags
sk: Značky

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Categories
sk: Kategórie

en: Links
sk: Odkazy

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Image
sk: Obrázok

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Name
sk: Názov

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Email
sk: E-mail

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Published
sk: Zverejnené

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Photos
sk: Fotografie

en: Media
sk: Médiá

en: Address
sk: Adresa

en: Desc
sk: Zostupne

en: Filter by
sk: Filtrovať podľa

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Users
sk: Používatelia

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: author
sk: autor

en: Blogs
sk: Blogy

en: Translations
sk: Preklady

en: Apply
sk: Použiť

en: Grid
sk: Mriežka

en: Services
sk: Služby

en: Service
sk: Služba

en: Offset
sk: Ofset

en: Translate
sk: Preložiť

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: User information
sk: Používateľské informácie

en: Asc
sk: Vzostupne
