NodeStream Enterprise (7.x-2.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (32 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: more
sl: več

en: Tags
sl: Oznake

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Categories
sl: Kategorije

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Roles
sl: Vloge

en: Published
sl: Objavljeno

en: Location
sl: Mesto

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Users
sl: Uporabniki

en: Blogs
sl: Blogi

en: Translate
sl: Prevodi
